ככה היום מחפשים חלפים

באפשרותך לבצע חיפוש ללמעלה משלושה מיליון חלקי חילוף מקוריים לרכבים תוצרת גרמניה ואנגליה.

חיפוש לפי מספר קטלוגי

הזן כאן מספר קטלוגי של החלק אותו אתה מחפש ותקבל הצעת מחיר שווה במיוחד
הצג סל קניות המוצר נוסף לסל הקניות שלך

תנאי שימוש

הסכם זה נערך בין חברת ״אונליין קאר פרטס״ (“להלן החברה”) המספקת שירותי מכירת חלקים וחלפים לרכב, לבין מקבל השירותים להלן (“הלקוח”) המעוניין בשירותים אילו.

השימוש באתר האינטרנט ״אונליין קאר פרטס״ (להלן: “האתר” או: “החנות”) ניתן בהתאם לתנאי השימוש המפורטים להלן. השלמת תהליך הרישום לאתר ואישור התיבה “אני מאשר כי קראתי והסכמתי לתקנון החברה” פירושה מתן הסכמתך להיקשר בהסכם זה על כל תנאיו.

השימוש בלשון זכר בתקנון זה הנו מטעמיי נוחיות בלבד ומתייחס לשני המינים. תנאי שימוש אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין מפעיל האתר. מוסכם ומובהר כי מפעיל האתר לא יהיו אחראי כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי על ידי משתמש אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את הצד המפר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי מפעיל האתר. מפעיל האתר יוכל לשנות תנאים אלה מדי פעם בפעם לפי שיקול דעתו הבלעדית. מפעיל האתר יודיע מראש ובפרק זמן סביר על שינויים אלה למשתמש באמצעות פרסום באתר ו/או בדואר-אלקטרוני, לפי שיקול דעתו ובהתאם לנסיבות העניין. המשך השימוש בשירותי האתר יותנה בקבלת הסכמת המשתמש לשינויים אלה. מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את מפעיל האתר.

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר ברשותו תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל, המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי תקף, אשר הונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי. המשתמש הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה או באמצעות העברה בנקאית לחשבון חברת ״אונליין קאר פרטס״ .
נוסח התקנון המחייב והקובע בכל מועד הינו נוסח התקנון המפורסם באתר.

התאמת החלקים

כל החלקים המסופקים על ידנו הינם חלקים מקוריים של יצרני הרכב ובעלי תקן של יצרן הרכב.
מחובתך לבדוק היטב כי החלק שהזמנת הינו החלק לו אתה זקוק.
אונליין קאר פרטס לא תהיה אחראית על הזמנת חלקים לא נכונה של הלקוח.
לכל שאלה או הכוונה פנה אלינו במייל והיעזר בנו.
במקרה ואינך בטוח במספר הקטלוגי של החלק, אנו ממליצים לך לשלוח את מספר השילדה של הרכב בצירוף הסבר לחלק המבוקש (ניתן לצרף תמונה), ואנו נעשה כל מאמץ לאתר עבורך את החלק הנכון.

ביטולים

מאחר וכל החלקים מוזמנים במיוחד ובדואר אויר, יש אפשרות לביטול הזמנה תוך 24 שעות מרגע ההזמנה.
לא ניתן יהיה לבטל הזמנות לאחר שעברו יותר מ24 שעות מרגע ההזמנה.
עם ביטול הזמנתך תוך 24 שעות, יוחזר מלוא סכום הקנייה.

לא מצאת את החלק שחיפשת?
מעוניין באספקת חלפים מיידית?

לחץ כאן
התחברות למורשים